Koncepcja nagród Dobra Firma

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców jest największą organizacją pracodawców w Polsce, reprezentującą głównie małych i średnich przedsiębiorców. Od trzech lat wspiera i promuje prężnie działające lokalne firmy, które napędzają gospodarkę w poszczególnych regionach kraju. ZPP nagradza nie tylko „lokalne lokomotywy” , ale i małe, innowacyjne, dynamicznie rozwijające się firmy, które w przyszłości mają szansę na ekspansję. Wydarzenie jest znakomitą okazją do nawiązania bezpośrednich relacji biznesowych, które pomogą nawiązać relacje w perspektywicznym obszarze MŚP.

Gala wręczenia nagród

Uroczystość rozpocznie się po konferencji, ok. godziny 18.00, a zakończy uroczystą kolacją i częścią nieformalną.

W wydarzeniu uczestniczyć będą goście ze świata mediów i biznesu – przyjaciele oraz przedstawiciele nagrodzonych firm. W Gali będzie uczestniczyć około 100 najlepszych polskich firm. Wieczór będzie składać się z trzech części:

Powitanie

Powitanie przez prezesa ZPP zaproszonych gości.

Wręczenie nagród

Ok. 90 liderów lokalnego biznesu odbiera nagrody Dobrej Firmy.

Bankiet

W nieformalnej atmosferze czas na nawiązywanie kontaktów biznesowych.

 

 

Selekcja kandydatów do nagród

Wybór kandydatów do nagród odbywa się przy współpracy z renomowaną agencją wywiadu gospodarczego – InfoCredit. W każdej kategorii zostanie wyłoniony 1 zwycięzca, który otrzyma statuetkę Zielonego Niedźwiedzia. Pozostali przedsiębiorcy zostają finalistami konkursu (otrzymują dyplomy, tytuł, godło).

Partnerzy Główni

Partnerzy Merytoryczni