Kielce

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.
27 maj czwartek

Kielce

27 maja 2021, 18:00 - 27 maja 2021, 22:00

W ramach programu Dobra Firma Związek Przedsiębiorców i Pracodawców wybrał najlepsze firmy województwa świętokrzyskiego. Wśród nagrodzonych znalazły się przedsiębiorstwa z branży deweloperskiej, farmaceutycznej, a także cukierniczej i piekarniczej.

 

Wybór laureatów Programu odbywa się w kilku etapach. W ramach procesu kwalifikacyjnego eksperci Związku starannie przeanalizowali kilkuletnie wyniki finansowe dostarczone przez wywiadownię Info Veriti, a także profile działalności, potencjał innowacyjny i rozwojowy oraz reputację szerokiej listy firm z regionu. Po ocenie danych, zespół ekspertów wybrał grupę 39 laureatów –  najprężniej działających przedsiębiorstw województwa świętokrzyskiego, z których finalnie wybrano 4 zwycięzców.

Zamiast uroczystej gali w Kielcach ze względu na pandemię COVID-19, statuetki wręczono podczas wirtualnej transmisji. Patronaty nad wydarzeniem objęli Prezydent Kielc, Marszałek woj. świętokrzyskiego oraz Wojewoda Świętokrzyski.

 

W gronie zwycięzców znalazły się:

 

NAJLEPSZY INWESTOR I FIRMA WSPIERAJĄCA INWESTYCJE

Eko-Invest Sp. z o.o.

Firma budowlano – deweloperska specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów użyteczności publicznej.

 

NAJLEPSZY INNOWATOR

Global Pharma CM S.A.

Prowadzi prace badawczo rozwojowe w obszarze opracowywania, badania i rejestrowania nowych wyrobów medycznych oraz suplementów diety.

 

NAJBARDZIEJ EFEKTYWNA FIRMA

Przedsiębiorstwo Handlowe BATMAR S.J.

Zajmuje się produkcją i sprzedażą pieczywa oraz wyrobów cukierniczych i garmażeryjnych.

 

NAJLEPSZY PRACODAWCA

TIGMA-BUD Sp. z o.o.

Zakresem działalności spółki jest wykonawstwo robót budowlanych wraz z profesjonalną obsługą i nadzorem wykwalifikowanej kadry inżynierskiej.

 

Cezary Kaźmierczak Prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców komentuje: „Przedsiębiorczość to narodowa cecha Polaków. To cecha wyjątkowa i bezcenna – szczególnie w tak trudnych czasach jakie mamy obecnie. Jako ZPP chcemy wyszukiwać i wyróżniać najlepsze polskie firmy i ich właścicieli, którzy mimo trudnych warunków rozwojowych konsekwentnie idą do przodu, wdrażają innowacje, zapewniają stabilne i przyjazne pracownikom miejsca pracy. Wyłaniając laureatów nagrody Dobra Firma trafiamy na wspaniałe firmy, zadziwiające nas swoją innowacyjnością i rozmachem działania. To właśnie dzięki takim firmom polska gospodarka lepiej niż inne radzi sobie w obecnym kryzysie gospodarczym. Jako ZPP od 10 lat aktywnie działamy w kierunku poprawy warunków działania firm w Polsce. Inicjujemy i wspieramy wszelkie inicjatyw zmierzające do wyeliminowania z polskiego prawodawstwa ograniczeń działalności gospodarczej przekraczających wymagania UE i tym samym wyrównania szans konkurencyjnych pomiędzy polskimi i europejskimi przedsiębiorstwami.”

 

Partnerami Głównymi Programu Dobra Firma są Polski Fundusz Rozwoju, PKN Orlen, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości i Agencja Rozwoju Przemysłu SA.

 

Organizatorem Nagród Dobra Firma jest Związek Przedsiębiorców i Pracodawców. ZPP jest najszybciej rozwijającą się i najbardziej aktywną organizacją polskich przedsiębiorców założoną w 2010 roku. Zrzesza ponad 52 tysiące firm, 16 organizacji regionalnych i 21 organizacji branżowych. Publikuje co roku ponad 30 raportów, opracowań, filmów oraz ponad 100 komentarzy, stanowisk i opinii legislacyjnych. Organizuje liczne debaty i spotkania. Celem ZPP jest uczynienie Polski krajem z najlepszymi warunkami prowadzenia biznesu i systemem podatkowym w Europie. ZPP jest organizacją apolityczną wspierającą wolny rynek i zdrowy rozsądek niezależnie od podziałów politycznych. ZPP jest członkiem Rady Dialogu Społecznego, posiada przedstawicielstwo w Brukseli.

 

PEŁNA LISTA LAUREATÓW

 

NAJLEPSZY INWESTOR I FIRMA WSPIERAJĄCA INWESTYCJE

Reskan Sp. z o.o. jest rozwijającym się dystrybutorem materiałów w branży wodno-kanalizacyjnej.

CHEMAR S.A. poza działalnością odlewniczą zajmuje się również sprzedażą i dystrybucją energii elektrycznej oraz paliw gazowych w systemie sieciowym.

Inwestycje Budowlane Kowalski i Pacanowski Sp. z o.o. świadczy usługi remontowo – budowlane w Polsce i we Francji.

Miejskie   Wodociągi   i   Kanalizacja   Sp. z o.o. w Ostrowcu zaopatrują ludność, instytucje i zakłady pracy w wodę oraz zajmują się przyjmowaniem, odprowadzaniem i oczyszczaniem ścieków.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sambel Sp. z o.o. zaopatruje inwestycje w stolarkę budowlaną.

UNI-PARK Sp. z o.o. realizuje obiekty, w tym użyteczności publicznej, w oparciu o konstrukcję prefabrykowaną.

Eko-Invest Sp. z o.o. firma budowlano – deweloperska specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów użyteczności publicznej.

Aluco System Sp. z o.o. realizuje inwestycje w zakresie świetlików dachowych, fasad z płyt poliwęglanowych oraz ślusarki aluminiowej.

Evolution Home Sp. z o.o. prowadzi profesjonalne usługi projektowe i remontowe.

Kopalnia Wapienia Morawica S.A. jest znanym i ważnym producentem wysokiej jakości kamienia dla przemysłu hutniczego, cukrowniczego, energetyki, kruszyw dla budownictwa i drogownictwa oraz elementów marmurowych.

 

NAJLEPSZY INNOWATOR

Global Pharma CM S.A. – prowadzi prace badawczo rozwojowe w obszarze opracowywania, badania i rejestrowania nowych wyrobów medycznych oraz suplementów diety.

Brigade Electronics Polska Sp. z o.o. jest liderem w zakresie wprowadzania rozwiązań poprawiających bezpieczeństwo pojazdów.

Biuro Rachunkowe Adena Sp. z o.o. – od 2017 roku skutecznie wdraża innowacyjne rozwiązania elektroniczne i robotyczne usprawniające komunikację na linii biuro-klient oraz czynności księgowo-podatkowe.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe „PROPOL” Sp. z o.o. w Osieku działa w branży firm wodociągowych i dostarcza niezbędną do życia wodę .

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo Handlowe „Polmark Kielce” Sp. z o.o. – specjalizuje się w kompleksowej obsłudze klientów w zakresie wywrotek kopalnianych Biełaz.

Vitrintec Sp. z o.o. specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji systemów aluminiowo szklanych.

 

NAJBARDZIEJ EFEKTYWNA FIRMA

AZ Broker Sp. z o.o. jest nowoczesną i profesjonalnie zarządzaną firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży ubezpieczeniowej.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Techniczne „SUPON” Sp. z o.o. Kielce – firma prowadzi działalność handlową i usługową w zakresie ochrony przeciwpożarowej, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz  teletechniki.

PPH POLDAUN Sp. z o.o. zajmuje się produkcją kołder, poduszek i pościeli dla dzieci oraz włóknin termozgrzewalnych i igłowanych.

Studio Kolporpress Sp. z o.o. jest agencją poligraficzno-reklamową, która zajmuje się kompleksową obsługą zarówno dużych marek, jak i mniejszych przedsiębiorstw.

Fundacja Nadzieja Rodzinie to organizacja pożytku publicznego działająca w zakresie leczenia uzależnień, zdrowia psychicznego oraz włączenia społecznego osób zagrożonych marginalizacją, a także wspiera w profilaktyce i wychowaniu dzieci i młodzieży.

Agrima Maciejczyk S.J. to firma rodzinna o rolniczych korzeniach zajmująca się kompleksową obsługą gospodarstw rolnych, farm mlecznych i wielu innych.

Echa Leśne Sp. z o.o. – restauracja Gospoda Echa Leśne specjalizuje się w tradycyjnej staropolskiej kuchni.

Przedsiębiorstwo Handlowe BATMAR S.J. zajmuje się produkcją i sprzedażą pieczywa oraz wyrobów cukierniczych i garmażeryjnych.

Wytwórcza Spółdzielnia Pracy Społem – jeden z liderów na polskim rynku wyrobów spożywczych, posiada szeroką gamę produktów, m.in. kultowy Majonez Kielecki.

Gminna Mleczarnia w Pierzchnicy Sp. z o.o. jest uznanym producentem tradycyjnych serów twarogowych.

Kielecka Fabryka Pomp „Białogon” S.A. jest producentem pomp wirowych i wyporowych oraz odlewów z żeliwa szarego.

Medax – Zdzisław Mozal i Leszek Naumiuk S.J. –   firma działa w branży ogrodniczej od połowy lat dziewięćdziesiątych. W 2003 roku uruchomiła Centrum Ogrodnicze MEDAX, które jest jednym z największych tego typu miejsc w regionie.

Zakład Produkcyjno – Usługowy Hastar Sp. z o.o. oferuje wsparcie logistyczne dla firm w zakresie magazynowania, transportu, konfekcji oraz usług związanych z wyposażeniem sklepów i magazynów.

 

NAJLEPSZY PRACODAWCA

Szumen – Jawex Sp. z o.o. są przedstawicielami najbardziej znanych polskich i zagranicznych marek meblowych w województwie świętokrzyskim.

Biuro Rachunkowe BIUREX Sp. z o.o. oferuje usługi księgowe, kadrowo-płacowe oraz doradztwo podatkowe połączone z reprezentacją klientów przed instytucjami państwowymi.

BIKO-SERWIS Sp. z o.o. S. k. posiada centrum logistyczne i administracyjne oraz dział konstrukcji stalowych, obróbki skrawaniem i biuro projektowe.

TIGMA-BUD Sp. z o.o. zakresem działalności spółki jest wykonawstwo robót budowlanych wraz z profesjonalną obsługą i nadzorem wykwalifikowanej kadry inżynierskiej.

Budromost Starachowice Sp. z o.o. głównym   przedmiotem   działalności   firmy   jest wykonawstwo   robót   drogowych.   Zakres   prac   obejmuje:   roboty   przygotowawcze, rozbiórkowe,   ziemne,   głęboki   recykling   podłoża i inne.

Naczelna Organizacja Techniczna Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Rada w Kielcach – celem ich działalności jest szerzenie wiedzy technicznej dla ułatwienia rozwoju przemysłowego i społecznego.

Centrum Restrukturyzacji i Mediacji Sp. z o.o. – głównym profilem działalności firmy jest prowadzenie postępowań restrukturyzacyjnych i mediacyjnych.

Trzuskawica S.A. – lider na rynku produktów wapienniczych w Polsce. W swoim portfelu produktowym posiada wysokiej jakości kruszywa, mączki, wapno, spoiwa hydrauliczne oraz nawozy.

Budokomplex Sp. z o.o. specjalizuje się w handlu materiałami do hydroizolacji i ochrony budowli oraz systemów uszczelnień.

Starpol II Sp. z o.o. ekspert w produkcji wiązek elektrycznych oraz produkcji metalowej. Kwalifikowany dostawca dla przemysłu samochodowego, rolniczego oraz urządzeń AGD.

Partnerzy Główni

Partnerzy Merytoryczni

Partnerzy Mediowi

Details
Date: 27 maja 2021
Time: 18:00 - 22:00