Kraków

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.
24 wrzesień czwartek

Kraków

24 września 2020, 18:00 - 24 września 2020, 22:00
Best Western Efekt Express, ul. Opolska 14
Kraków, 31-323

NAJBARDZIEJ INNOWACYJNE I NAJSZYBCIEJ ROSNĄCE FIRMY MAŁOPOLSKI NAGRODZONE STATUETKAMI DOBRA FIRMA

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców wybrał najlepsze firmy Małopolski. Wśród nagrodzonych znalazły się firmy inżynieryjne, technologiczne, chemiczne, IT, agencje reklamowe i marketingowe.

W ramach pierwszej edycji Programu Dobra Firma 2020 na uroczystej gali w hotelu Best Western Efekt wręczono siedem statuetek. Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski, Wojewoda małopolski Łukasz Kmita oraz Marszałek województwa małopolskiego Witold Kozłowski. Partnerami wydarzenia są także: ARP, PARP, PFR, Info Vetiti, My Company Polska oraz TVP 3 Kraków.

W ramach procesu kwalifikacyjnego eksperci Związku starannie przeanalizowali kilkuletnie wyniki finansowe dostarczone przez wywiadownię gospodarczą  Info Veriti, a także potencjał innowacyjny i rozwojowy oraz reputację szerokiej listy firm z regionu. Po ocenie danych zespół ekspertów wybrał grupę 52 najprężniej działających zwycięskich przedsiębiorstw Małopolski, z których finalnie wybrano 7 laureatów.

W gronie nagrodzonych znaleźli się:

NAJBARDZIEJ EFEKTYWNA ŚREDNIA I DUŻA FIRMA

Nagroda główna: LEIER POLSKA S.A.

Laureaci: DAN CAKE POLONIA SP. Z O.O., POLSKA SPÓŁKA GAZOWNICTWA SP. Z O.O., CHOCHOŁOWSKIE TERMY SP. Z O.O., PROINS SA, PIWNICZANKA SPÓŁDZIELNIA PRACY, IPB SP. Z O.O., BANIA SP. Z O.O., SP. K., MĄDEL SP. Z O.O.

 

NAJLEPSZY INNOWATOR ŚREDNIA I DUŻA FIRMA

Nagroda główna: SYNTHOS DWORY 7 SP. Z O.O. SP. J.

Laureaci: TYMBARK-MWS SP. Z O.O. SP. K., VALVEX SA, SMAY SP. Z O.O., ALMUS SP. Z O.O., TM TECHNOLOGIE SP. Z O.O., UNIMETAL RECYCLING SP. Z O.O.

 

NAJBARDZIEJ EFEKTYWNY PRACODAWCA ŚREDNIA I DUŻA FIRMA

Nagroda główna: TOBACCO TRADING INTERNATIONAL POLAND SP. Z O.O.

Laureaci: STALECO SP. Z O.O., AMAX SP. Z O.O.,  SP. K., AUTO CENTRUM GOLEMO SP. J., AUTOMATIONSTECHNIK SP. Z O.O.,, POLSKA GRUPA HANDLOWA ALFA SP. Z O.O.,, SUFIGS SP. Z O.O.,, NIDEC MOTORS amp  ACTUATORS (POLAND) SP. Z O.O.,, CISCO SYSTEMS POLAND SP. Z O.O.,, LUXOFT POLAND SP. Z O.O.

 

NAJBARDZIEJ EFEKTYWNA MAŁA FIRMA

Nagroda główna: HAND MADE MARCIN PALARCZYK ARTUR LALEWICZ SP. J.

Laureaci: FUNDACJA POMOCY OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM ORAZ DZIECIOM MŁODZIEŻY AUXILIUM, FIBERLINK SP. Z O.O., MONUMENT F SPV2 SP. Z O.O., PENSJONAT NAD RUDAWĄ SP. Z O.O., HELVETIA- HAUS SP. Z O.O., INVESTA SP. Z O.O., SKALSKI CB S.K.A., NDE SP. Z O.O.

 

NAJLEPSZY INNOWATOR MAŁA FIRMA

Nagroda główna:ATMAT SP. Z O.O.

Laureaci: ZAMAK MERCATOR SP. Z O.O., PIRIOS S.A., MARDRUK OPAKOWANIA SP. Z O.O., FUNDACJA KRAKOWSKA SZKOŁA FILMOWA, FUNDACJA PRACOWNIA KREATYWNA, EDUKUJEMY SP. Z O.O.

 

NAJBARDZIEJ EFEKTYWNY PRACODAWCA MAŁA FIRMA

Nagroda główna: NKK SYSTEM NOWAK, KUKUŁKA, KORNIJASZ SPÓŁKA JAWNA

Laureaci: MEMORIES VACATIONS SP. Z O.O. SP. K., AVA CEE SP. Z O.O. MEBLORENT SP. Z O.O., PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE TERMINUS III SP. Z O.O., GRUPA SCANDALE PAJDA KLESYK SP. J., BIUROMAX SP. Z O.O.

 

Nagrodę Specjalną ZPP otrzymała firma MORE BANANAS Sp. z o.o  Sp.k. specjalizującą się w kampaniach reklamowych i wizerunkowych w mediach społecznościowych.

Cezary Kaźmierczak Prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców komentuje: „W ramach naszej działalności chcemy wyróżniać najlepsze polskie firmy i przedsiębiorców, którzy mimo trudnych warunków rozwojowych konsekwentnie idą do przodu, wdrażają innowacje, zapewniają stabilne i przyjazne pracownikom miejsca pracy. To właśnie dzięki takim firmom polska gospodarka lepiej niż inne radzi sobie w obecnym kryzysie gospodarczym. Jako ZPP od 10 lat aktywnie działamy w kierunku poprawy warunków działania firm w Polsce. Inicjujemy i wspieramy wszelkie inicjatyw zmierzające do wyeliminowania z polskiego prawodawstwa ograniczeń działalności gospodarczej przekraczających wymagania UE i tym samym wyrównania szans konkurencyjnych pomiędzy polskimi i europejskimi przedsiębiorstwami.”

***

Nagrody w projekcie Dobra Firma przyznaje Związek Przedsiębiorców i Pracodawców. ZPP jest najszybciej rozwijającą się i najbardziej aktywną organizacją polskich przedsiębiorców założoną w 2010 roku. Zrzesza ponad 52 tysiące firm, 15 organizacji regionalnych i 20 organizacji branżowych. Publikuje co roku ponad 30 raportów, opracowań, filmów oraz ponad 100 komentarzy, stanowisk i opinii legislacyjnych. Organizuje liczne debaty i spotkania. Celem ZPP jest uczynienie Polski krajem z najlepszymi warunkami prowadzenia biznesu i systemem podatkowym w Europie. ZPP jest organizacją apolityczną wspierającą wolny rynek i zdrowy rozsądek niezależnie od podziałów politycznych. ZPP jest członkiem Rady Dialogu Społecznego, posiada przedstawicielstwo w Brukseli.

Dlatego też wydaje się, że gale z wręczaniem nagród dla lokalnych liderów biznesu są znakomitą okazją do nawiązania bezpośrednich relacji biznesowych, by móc rozwinąć swą działalność w perspektywicznym obszarze MŚP.

Począwszy od 2020 roku planujemy rozpocząć uroczystości nagradzania lokalnych liderów biznesu na specjalnych galach, które gromadzić będą najlepsze firmy z regionu.

Partnerzy Główni

Partnerzy Merytoryczni

Partnerzy Mediowi

Galeria

Details
Date: 24 września 2020
Time: 18:00 - 22:00
Miejsce wydarzenia
Venue Name: Best Western Efekt Express
Address: ul. Opolska 14
Kraków, 31-323