Lublin

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.
27 luty czwartek

Lublin

27 lutego 2020, 18:00 - 27 lutego 2020, 22:00
Lublin, Aleja Warszawska 175 A
Lublin, 20-824

NAGRODZONO DOBRE FIRMY 2020 WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO

Najlepsi inwestorzy, innowatorzy, efektywne firmy oraz pracodawcy zostali nagrodzeni statuetką Dobrej Firmy Związku Przedsiębiorców i Pracodawców na podstawie wyników finansowych. Mieszkańcy województwa lubelskiego wybrali również najlepszą mikro firmę oraz przedsiębiorstwo prowadzące najważniejsze działania charytatywne w regionie. 

Nagrody w projekcie Dobra Firma wręczane są najprężniej działającym firmom w województwie lubelskim. Na podstawie odpowiednio zważonych wskaźników finansowych przygotowanych przez ekspertów Związku Przedsiębiorców i Pracodawców oraz twardych danych otrzymanych od Info Veriti Polska Sp. z o.o – największego dostawcy informacji gospodarczych w Polsce – powstała lista firm, które zostały dodatkowo zweryfikowane pod kątem ich kondycji finansowej, potencjału oraz reputacji.

Po raz pierwszy Dobre Firmy wybierali również mieszkańcy regionu lubelskiego. Telewizja Biznesowa przeprowadziła plebiscyt, w którym to lokalna społeczność nominowała i głosowała na najprężniej działające mikro firmy oraz najciekawsze działania społeczne i charytatywne.

– Aktywnie działamy na rzecz poprawy warunków funkcjonowania przedsiębiorstw w Polsce – wyjaśnia Cezary Kaźmierczak, prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców – Nie tylko inicjujemy i wspieramy wszelkie działania zmierzające do wyeliminowania z polskiego prawodawstwa ograniczeń działalności gospodarczej przekraczających wymagania UE i tym samym wyrównania szans konkurencyjnych pomiędzy polskimi i europejskimi przedsiębiorstwami, ale również doceniamy i nagradzamy te firmy, które w tych niełatwych warunkach znakomicie sobie radzą, są motorami lokalnej gospodarki i inspiracją dla innych.

Nagrody w projekcie Dobra Firma przyznaje Związek Przedsiębiorców i Pracodawców. Jest to największa organizacja pracodawców w Polsce reprezentująca głównie małych i średnich przedsiębiorców. Zrzesza ponad 52 tys. firm zatrudniających ponad 522 tys. pracowników, a od 2018 roku ma status organizacji reprezentatywnej. Wśród członków jest 15 organizacji regionalnych i 19 branżowych. W 2020 roku ZPP obchodzi 10. rocznicę powstania i z tej okazji powraca do nagradzania najprężniej działających firm w regionach.

Laureatami Programu Dobra Firma 2020 województwa lubelskiego zostali:


NAJBARDZIEJ INNOWACYJNA ŚREDNIA I DUŻA FIRMA

Nagroda główna: STALMA S.A.

Laureaci: STALMA S.A., AUSTRIA JUICE POLAND Sp. z o.o., PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWO-TRANSPORTOWE TRANSHURT Sp. z o.o., PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE ELKABEL SZCZYGIELSKI

 

NAJLEPSZY INWESTOR – ŚREDNIA I DUŻA FIRMA

Nagroda główna: LUBELLA FOOD Sp. z o.o. Sp. K.

Laureaci: LUBELLA FOOD Sp. z o.o. Sp. K., ALIPLAST EXTRUSION Sp. z o.o., LUMIKO Sp. z o.o., HERBAPOL – LUBLIN SPÓŁKA AKCYJNA, VEOLIA WSCHÓD Sp. z o.o., PKP LINIA HUTNICZA SZEROKOTOROWA Sp. z o.o.

 

NAJBARDZIEJ EFEKTYWNA FIRMA

Nagroda główna: PGE DYSTRYBUCJA S.A.

Laureaci: PGE DYSTRYBUCJA S.A., NEPTUN Sp. z o.o., PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTU I MONTAŻU URZĄDZEŃ ENERGETYCZNYCH ENERGOSERWIS S.A.

 

NAJBARDZIEJ EFEKTYWNY PRACODAWCA

Nagroda główna: ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH Sp. z o.o.

Laureaci: ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH Sp. z o.o., PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ (Tomaszów Lub.), SOLBET LUBARTÓW S.A., ROBOTNICZA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA MOTOR

 

NAJBARDZIEJ INNOWACYJNA MAŁA FIRMA

Nagroda główna: PROFESJONAL – PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE Sp. z o.o.

Laureaci: PROFESJONAL – PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE Sp. z o.o., ELEKTROMONTAŻ- LUBLIN Sp. z o.o., GRAVIT Sp. z o.o., ENERGOREMONT PRZEDSIĘBIORSTWO WDRAŻANIA NOWYCH TECHNOLOGII REMONTOWYCH Sp. z o.o.

 

NAJLEPSZY INWESTOR – MAŁA FIRMA

Nagroda główna: PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH S.A.

Laureaci: PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH S.A., MAZUREK METAL Sp. z o.o. Sp. K., ENERGOTECH LUBLIN Sp. z o.o., PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE JANEX Jan Ciupak, Leszek Ciupak Sp. J., HANESCO-NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o., MERKURY GOŁAWSKI Sp. j.

 

NAJBARDZIEJ EFEKTYWNA MAŁA FIRMA

Nagroda główna: ACS SŁUCHMED Sp. z o.o.

Laureaci: ACS SŁUCHMED Sp. z o.o., SAFARI GRZEGORZ BORDŻOŁ Sp. J., NAZARUK SERVICE Sp. z o.o., PRYWATNE PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE STAMPOL Sp. J. L i K Stankiwicz, PRZEDSIĘBIORSTWO TECHNICZNO-HANDLOWE ROLTEX Sp. z o.o., INFINITE Sp. z o.o., WIKPOL Sp. z o.o., KTS PAPIER W. DOBROŃSKI I SKA Sp. J., BEIKS MACHULSKI Sp. J., AGRONOM Sp. z o.o.

 

NAJBARDZIEJ EFEKTYWNY PRACODAWCA – MAŁA FIRMA

Nagroda główna: ŁUKSJA Sp. z o.o.

Laureaci: ŁUKSJA Sp. z o.o., SPOMASZ ZAMOŚĆ S.A, PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLU WEWNĘTRZNEGO Sp. z o.o., FABEL Sp. z o.o., PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE BUDOWNICTWA TRASA Sp. z o.o., SABAT Sp. z o.o., SAS – JAWORSCY Sp. J., WYTWÓRNIA SPRZĘTU KOMUNIKACYJNEGO – TOMASZÓW LUBELSKI Sp. z o.o.

 

NAGRODA SPECJALNA ZPP: POLSKA MARKA Mirosław Derkacz, Piotr Jan Stawecki S.C.

Plebiscyt telewizji Biznesowa.tv:

KATEGORIA NAJLEPSZA MIKRO FIRMA

Nagroda główna: SIM-CARD Adam Samociuk

Laureaci: SIM-CARD Adam Samociuk, WENIX Sp. z o.o., PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE ROBEX ROBERT CHILUK, SKLEP ODZIERZOWY FANABERIA

 

NAJLEPSZE DZIAŁANIA CHARYTATYWNE

Nagroda główna: Ośrodek Szkolenia Kierowców OLEK

Laureaci: NO STRESS, Ośrodek Szkolenia Kierowców OLEK

Partnerzy Główni

Partnerzy Merytoryczni

Partnerzy Mediowi

Galeria

Details
Date: 27 lutego 2020
Time: 18:00 - 22:00
Miejsce wydarzenia
Venue Name: Lublin
Address: Aleja Warszawska 175 A
Lublin, 20-824