Szczecin

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.
19 listopad czwartek

Szczecin

19 listopada 2020, 18:00 - 19 listopada 2020, 22:00

 

Najbardziej innowacyjne i najszybciej rosnące firmy Zachodniego Pomorza nagrodzone statuetkami Dobra Firma

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców wybrał najlepsze firmy województwa zachodniopomorskiego. Wśród nagrodzonych znalazły się firmy z branży medycznej, produkcji specjalistycznych urządzeń, wyposażenia domu i ogrodu, IT i innowacyjnych technologii.

Ze względu na pandemię COVID-19 zamiast uroczystej gali w Szczecinie nagrody wręczono podczas wirtualnej transmisji. Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Szczecina.

W ramach procesu kwalifikacyjnego eksperci Związku starannie przeanalizowali kilkuletnie wyniki finansowe dostarczone przez wywiadownię Info Veriti, a także profile działalności, potencjał innowacyjny i rozwojowy oraz reputację szerokiej listy firm z regionu. Po ocenie danych zespół ekspertów wybrał grupę 49 laureatów –  najprężniej działających przedsiębiorstw Zachodniego Pomorza, z których finalnie wybrano 6 zwycięzców.

 

W gronie zwycięskich firm znalazły się:

FIRMY MAŁE NAJLEPSZY INNOWATOR

BTC Sp. z o.o.

Firma od ponad 18 lat tworzy innowacyjne rozwiązania technologiczne, które usprawniają pracę administratorów IT i inspektorów ochrony danych w całej Polsce.

FIRMY MAŁE NAJBARDZIEJ EFEKTYWNA FIRMA

POL-GLASS sp. z o.o. sp. k.

Spółka od ponad 30 lat łączy innowacyjne rozwiązania oraz tradycyjne rzemiosło tworząc najwyższej jakości atrakcje wodne w Europie przeznaczone do parków wodnych, obiektów basenowych i rekreacyjnych.

FIRMY MAŁE NAJBARDZIEJ EFEKTYWNY PRACODAWCA

Orgadata East Europe Sp. z o.o.

Firma specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania do okien, drzwi i fasad. Przedsiębiorstwo opiera swój sukces na innowacyjnych rozwiązaniach i wyjątkowej kulturze organizacji.

FIRMY DUŻE I ŚREDNIE NAJLEPSZY INNOWATOR

Selfa Grzejnictwo Elektryczne SA

Polski producent elementów grzejnych oraz modułów fotowoltaicznych – od 2018 roku wszystkie swoje wyroby  produkuje przy użyciu zielonej energii pochodzącej ze słońca.

FIRMY DUŻE NAJBARDZIEJ EFEKTYWNA FIRMA

Uzdrowisko Kołobrzeg S.A.

Od wielu lat prowadzi lecznictwo uzdrowiskowe w formie szpitali uzdrowiskowych dla dorosłych i dzieci oraz sanatoriów.

FIRMY DUŻE NAJBARDZIEJ EFEKTYWNY PRACODAWCA

Dajar Sp. z o.o.

Największa firma dystrybuującą artykuły dla domu i ogrodu nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie Środkowej. Specjalnością spółki są produkty do kuchni i jadalni oraz artykuły ogrodowe i kempingowe.

Nagrodę specjalną Prezesa ZPP otrzymały firmy ANCHEM Sp. z o.o. i Przedsiębiorstwo Budowlane Kuncer Spółka z o.o..

 

Cezary Kaźmierczak Prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców komentuje: „W ramach naszej działalności chcemy wyróżniać najlepsze polskie firmy i przedsiębiorców, którzy mimo trudnych warunków rozwojowych konsekwentnie idą do przodu, wdrażają innowacje, zapewniają stabilne i przyjazne pracownikom miejsca pracy. Wyłaniając laureatów nagrody Dobra Firma trafiamy na wspaniałe firmy, zadziwiające nas swoją przedsiębiorczością, innowacyjnością i rozmachem działania. To właśnie dzięki takim firmom polska gospodarka lepiej niż inne radzi sobie w obecnym kryzysie gospodarczym. Jako ZPP od 10 lat aktywnie działamy w kierunku poprawy warunków działania firm w Polsce. Inicjujemy i wspieramy wszelkie inicjatyw zmierzające do wyeliminowania z polskiego prawodawstwa ograniczeń działalności gospodarczej przekraczających wymagania UE i tym samym wyrównania szans konkurencyjnych pomiędzy polskimi i europejskimi przedsiębiorstwami.”

 

Patronami Programu Dobra Firma są Polski Fundusz Rozwoju, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości i Agencja Rozwoju Przemysłu.

 

Organizatorem Nagród Dobra Firma jest Związek Przedsiębiorców i Pracodawców. ZPP jest najszybciej rozwijającą się i najbardziej aktywną organizacją polskich przedsiębiorców założoną w 2010 roku. Zrzesza ponad 52 tysiące firm, 16 organizacji regionalnych i 21 organizacji branżowych. Publikuje co roku ponad 30 raportów, opracowań, filmów oraz ponad 100 komentarzy, stanowisk i opinii legislacyjnych. Organizuje liczne debaty i spotkania. Celem ZPP jest uczynienie Polski krajem z najlepszymi warunkami prowadzenia biznesu i systemem podatkowym w Europie. ZPP jest organizacją apolityczną wspierającą wolny rynek i zdrowy rozsądek niezależnie od podziałów politycznych. ZPP jest członkiem Rady Dialogu Społecznego, posiada przedstawicielstwo w Brukseli.

 

PEŁNA LISTA LAUREATÓW

FIRMY MAŁE NAJLEPSZY INNOWATOR

Climapartners Apart Sp. z o.o.

Firma jest szczecińskim wykonawcą instalacji grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

Faber sp. z o.o.

Faber w pełni angażuje w każdy projekt klienta w kraju i zagranicą. Ceniona jest za meble, kompleksową obsługę i pomoc na każdym etapie projektu.

JPP Marine sp. z o.o.

Firma z branży przemysłu stoczniowego – dostarcza kompleksowe usługi z zakresu naprawy, przebudowy i modernizacji jednostek pływających.

Marine Design sp. z o.o.

Spółka świadczy usługi doradczo-projektowe dla przemysłu stoczniowego oraz firm żeglugowych na całym świecie.

NTH Sp. z o.o.

to połączenie profesjonalnego zespołu ludzi, najnowszych technologii oraz wysokiej jakości produktów do utrzymania higieny obiektów i linii produkcyjnych.

PHU Romex Roman Wasilewski

firma zajmuje się produkcją autocystern, przyczep i naczep do transportu mleka oraz innych środków spożywczych.

Zakład Produkcyjno Usługowy Entech Ewa Władyczyńska, Ryszard Władyczyński Spółka Jawna – Entech

Firma od początku swego istnienia specjalizuje się w seryjnej produkcji szaf i rozdzielnic dla energetyki zawodowej i klientów indywidualnych.

 

FIRMY MAŁE NAJBARDZIEJ EFEKTYWNA FIRMA

Fundacja Humanum

Organizacja pozarządowa wspierającą ponad 600 osób w wieku emerytalnym. Prowadzi prężny Klub Seniora przy Końskim Kieracie.

Gadomska Nieruchomości Sp. z o.o.

Jest firmą zajmującą się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami na sprzedaż i wynajem.

Hotel Gromada Sp. z o.o.

Hotel Gromada Arka w Koszalinie ze względu na swoje centralne położenie w mieście jest doskonałą propozycją dla odbywających osób podróż służbową i turystów.

I-K Sp. z o.o.

Jedna z największych agencji zatrudnienia w Polsce. Specjalizuje się w: pracy tymczasowej, outsourcingu, rekrutacjach stałych, merchandisingu, outsourcingu sił sprzedaży, audycie, payrollu oraz w doradztwie w zakresie legalizacji pobytu cudzoziemców ze względu na pracę.

Kancelaria Biegłych Rewidentów Profit Stanuch I Partnerzy

Polem działania jest audyt sprawozdań finansowych dużych firm.

Kancelaria Doradcy Podatkowego SIMPLEX Krystyna Waga

Celem kancelarii jest przewidywanie konsekwencji prawnych i podatkowych. Do grupy należą również spółki świadczące usługi księgowe i szkoleniowe.

Kanu Nature Sp. z o.o.

Firma Kanu została założona dwadzieścia lat temu przez weganina i pasjonata naturalnych kosmetyków pochodzenia roślinnego.

Remedica Sp. z o.o.

Centrum, które powstało z myślą o kompleksowej opiece nad pacjentem. Dzięki współpracy lekarzy specjalistów i wykwalifikowanych rehabilitantów, dbają o zdrowie i podnoszą komfort życia swoich klientów.

 

FIRMY MAŁE NAJBARDZIEJ EFEKTYWNY PRACODAWCA

Budagros Bis Sp. z o.o.

Firma zajmuje się budownictwem przemysłowym i podejmuje działania w zakresie zwiększania zaangażowania personelu i ciągłego ulepszania komunikacji wewnętrznej.

Firma Sprzątająca LIMPIA Anna Orzechowska

Firma współpracuje z kołobrzeskimi hotelami OLYMP. Jej dużym atutem jest kadra – długoletni pracownicy z ogromnym doświadczeniem zawodowym.

Impexryb Halina Korkuć SP. k.

Od 28 lat zajmuje się importem i dystrybucją ryb mrożonych. Klientami firmy są głównie przetwórnie, wędzarnie oraz hurtownie rybne.

Labirynt Sp. Z O.O.

Gospodarstwo z bogatą ofertą turystyczno – edukacyjną dla dzieci i dorosłych: zajęcia integracyjne, plenery, w tym malarsko – rzeźbiarskie oraz żywych form wikliniarskich.

OSMI Sp. z o.o.

OSMI zajmuje się wznoszeniem konstrukcji budowlanych i sprzedażą nieruchomości.

Twoje Okna S.C.

Od 28 lat firma specjalizuje się w sprzedaży i instalacji okien PCV, drewnianych i aluminiowych. Jej głównym dostawcą jest firma DRUTEX.

Zakład Produkcyjno Handlowy „ROBI”

ROBI to ekspert w dziedzinie produkcji wysokiej jakości odzieży roboczej

 

FIRMY DUŻE I ŚREDNIE NAJLEPSZY INNOWATOR

Cargotec Poland Sp. z o.o.

W 1944 roku producent nart Eric Sundin zaprojektował pierwszy hydrauliczny żuraw, napędzany silnikiem z ciężarówki. Ten wynalazek zmienił branżę przeładunku na całym świecie, a Sundin założył Hydrauliska Industri AB, protoplastę Cargotec.

Cukiernia Mistrza Jana Sp. z o.o. 

Producent wyrobów cukierniczych opartych na tradycyjnych recepturach, który – dzięki modernizacji i wdrożeniu nowoczesnych technologii – sprawił, że przemysłowe metody produkcji tworzą ciastka najwyższej jakości.

EHRLE Sp. z o.o.

Jeden z wiodących dostawców myjni w Europie. W 2004 roku powstał polski oddział firmy EHRLE. W podszczecińskich Warzymicach znajduje się kompleks biur, skład fabryczny części oraz Centrum Zarządzania.

Grupa Azoty Polyolefins SA

Spółka celowa Grupy Kapitałowej Grupa Azoty odpowiedzialna za realizację projektu „Polimery Police” – jednej z największych inwestycji w przemyśle chemicznym.

MPS International

firma realizuje usługi w zakresie produkcji kosmetyków, butelek oraz środków czystości.

Polskie Zakłady Zbożowe Sp. z o. o. w Wałczu

Swoją działalność w wielu segmentach rolnictwa prowadzą od 1945 roku. Głównym obszarem działalności Spółki jest produkcja pełnoporcjowych pasz, koncentratów oraz premiksów dla drobiu i trzody chlewnej.

 

FIRMY DUŻE I ŚREDNIE NAJBARDZIEJ EFEKTYWNA FIRMA

Drobimex Sp. z o.o.

Od 65 lat ekspert w produkcji mięsa oraz wędlin drobiowych. Swoje produkty z powodzeniem oferuje w kraju oraz na rynkach zagranicznych.

Espersen Polska Sp. z o.o.

Światowy lider w przetwórstwie mrożonych bloków rybnych, filetów, kawałków specjalnych oraz produktów rybnych z ciasta francuskiego, z zakładami produkcyjnymi i biurami w Danii, Francji, Litwie, Polsce, Rosji, Hiszpanii i Wietnamie.

Jupiter – As S.Bondyra I A.Rynkiewicz Sp. J.

Przedmiotem działalności firmy jest pośrednictwo w zakresie obrotu nieruchomości, prowadzenie galerii obrazów, a dominującą działalnością wymiana walut.

Kapitan Navi Elżbieta Stramek I Waldemar Karpiński Sp. J.

Spółka jest producentem cieszących się uznaniem wyrobów ze śledzi, które dostarcza na rynek krajowy oraz rynki innych krajów europejskich.

Miejska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. w Koszalinie

Przedsiębiorstwo energetyczne prowadzące działalność koncesjonowaną w zakresie wytwarzania, przesyłu i dystrybucji ciepła.

Polstar Holding Sp. z o.o. Sp. k.

Od ponad 30 lat jedna z najwyżej ocenianych firm z branży BHP w Polsce – producent oraz importer odzieży roboczej, obuwia, rękawic i pozostałych produktów ochronnych.

Firma Franciszek Dubnicki Sp. z o.o.

to działający  od wielu lat na koszalińskim rynku autoryzowany salon samochodów marki Renault oraz Dacia.

 

FIRMY DUŻE I ŚREDNIE NAJBARDZIEJ EFEKTYWNY PRACODAWCA

ARKA Sp. z o.o. SP. k.

Ekspert w sprzedaży armatury sanitarnej i grzewczej. W 2013 powstał dział Konstruktorski, którego zadaniem jest projektowanie innowacyjnych produktów.

Extradach Sp. z o.o. Sp.k.

od prawie 15 lat prężnie działa na rynku sprzedaży pokryć dachowych oferując profesjonalne doradztwo i wycenę projektów budowlanych oraz usługi transportu i spedycji.

Galan Logistics Sp. z o.o.

firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze logistycznej – koncentruje się na organizacji transportów do krajów skandynawskich.

IMSO Sp. z o.o.

Od ponad 20 lat zajmuje się hurtową sprzedażą paliw. Współpracuje z Rafinerią Gdańską – obecną

Grupą LOTOS – oferując pełną gamę produktów tego producenta.

Spółdzielnia Polskie Grupy Mleczne

Prowadzi działalność w branży hurtownie nabiału.

Zarząd Obiektów Sportowych Sp. z o.o. w Koszalinie

Od wielu lat prowadzi działalność związaną ze sportem, rozrywką i rekreacją.

 

🎥 Zachęcamy do obejrzenia gali rozdania nagród woj. dolnośląskiego na naszym profilu youtube 👇

👉 Kliknij tutaj, aby obejrzeć nagranie.

 

 

Partnerzy Główni

Partnerzy Merytoryczni

Partnerzy Mediowi

Details
Date: 19 listopada 2020
Time: 18:00 - 22:00