Warszawa – II edycja

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.
12 maj czwartek

Warszawa – II edycja

12 maja 2022, 18:00 - 12 maja 2022, 21:00

12 MAJA POZNAMY NAJLEPSZE FIRMY Z CAŁEJ POLSKI

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców w ramach programu Dobra Firma uhonoruje najbardziej innowacyjne i najszybciej rozwijające się firmy ze wszystkich regionów Polski.

Program Dobra Firma jest autorskim projektem ZPP, którego pierwsza edycja odbyła się w 2020-2021 roku. Celem programu jest nagradzanie najlepszych przedsiębiorstw działających w Polsce, które wyróżniają się innowacyjnością, tempem rozwoju i kulturą organizacji. Wręczanie nagród odbywa się w kilku kategoriach i obejmuje zarówno firmy małe jak i średnie oraz duże.

W ramach dwustopniowego procesu kwalifikacyjnego eksperci Związku analizują kilkuletnie wyniki finansowe firm z poszczególnych regionów, które dostarcza wywiadownia InfoCredit. Z szerokiej listy po analizie danych zespół ekspertów wybiera grupę laureatów –  najprężniej działających przedsiębiorstw, z których finalnie zostają wybrani zwycięzcy. Statuetki wręczane są w 4 kategoriach: najlepsi inwestorzy, innowatorzy, najbardziej efektywne firmy i najlepsi pracodawcy.

Uroczysta Gala odbędzie się 12 maja w Hotelu Sheraton w Warszawie, podczas której zostaną ogłoszeni zwycięzcy oraz laureaci konkursu.

Partnerzy Główni

Partnerzy Merytoryczni

Partnerzy Mediowi

Details
Date: 12 maja
Time: 18:00 - 21:00