Warszawa

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.
30 listopad poniedziałek

Warszawa

30 listopada 2020, 18:00 - 30 listopada 2020, 21:00

Statuetki nagród Dobra Firma trafiły do najbardziej innowacyjnych i najszybciej rosnących firm województwa mazowieckiego

W ramach programu Dobra Firma Związek Przedsiębiorców i Pracodawców wybrał najlepsze firmy Mazowsza. Wśród nagrodzonych znalazły się przedsiębiorstwa z branż transportowo spedycyjnej, deweloperskiej, spożywczej, produkcji maszyn i urządzeń specjalistycznych, budowlanej, produkcji roślin i doradczej.

Eksperci Związku starannie przeanalizowali kilkuletnie wyniki finansowe dostarczone przez wywiadownię Info Veriti, a także profil działalności, potencjał innowacyjny i rozwojowy oraz reputację szerokiej listy firm z regionu. Po ocenie danych zespół wybrał grupę 84 laureatów –  najprężniej działających przedsiębiorstw Mazowsza, z których finalnie wybrano 10 zwycięzców.

Gala wręczenia nagród, z uwagi na obecną sytuację epidemiczną, odbyła się wirtualnie na Facebooku ZPP.

Patronaty nad wydarzeniem objęli Wojewoda Mazowiecki, Marszałek województwa mazowieckiego i Prezydent Warszawy.

 

W gronie zwycięzców znalazły się:

 

NAJLEPSZY INNOWATOR

FIRMY MAŁE – Amest Otwock sp. z o.o.

Jeden z najnowocześniejszych obiektów w Polsce i Europie, w którym inicjowane są procesy glebotwórcze i tworzone warunki siedliskowe dla roślin. Ujmowany na składowisku biogaz jest zamieniany w nowoczesnej elektrowni na energię elektryczną.

FIRMY ŚREDNIE I DUŻE – Mennica Polska S.A.

Uznawana jest za jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie mennic na świecie. Jako jedna z nielicznych wykonuje monety kolekcjonerskie w każdej technologii, jaka pojawia się na rynku. Mennica jest również jedynym producentem sztabek złota inwestycyjnego w Polsce oraz liderem w zakresie wdrażania, obsługi i rozwoju systemów karty miejskiej w kraju.

 

NAJBARDZIEJ EFEKTYWNY PRACODAWCA

FIRMY MAŁE – TECH-PROJECT Sp. Z O.O.

Firma od 2011 specjalizuje się w produkcji precyzyjnych części maszyn i urządzeń przemysłowych w technologii obróbki skrawaniem CNC.

FIRMY ŚREDNIE I DUŻE – Kruger Polska Sp. z o.o

Należy do głównych producentów na rynku polskim w kategoriach produktów instant i suplementów diety. W Polsce działa od 1994 roku, jest częścią Grupy Kruger rodzinnej firmy z Niemiec z 48 letnią tradycją,  działającej w 10 krajach.

 

NAJLEPSZY INWESTOR I FIRMA WSPIERAJĄCA INWESTYCJE

FIRMY MAŁE – GRUPA SCOTIA Płońsk

W skład Grupy Scotia wchodzą spółki deweloperskie, a także podmioty zajmujące się budowaniem, administracją i wynajmem gotowych obiektów handlowych i mieszkaniowych. Do klientów Grupy należą największe polskie i zagraniczne firmy z branży retail.

FIRMY ŚREDNIE I DUŻE – Arche S.A.

Efektywnie działające przedsiębiorstwo w obszarze deweloperskim i hotelarskim. W swoim portfolio posiada inwestycje w Warszawie i innych polskich miastach. Działa o 29 lat. Wybudowała ponad 6500 domów i mieszkań. Posiada sieć 12 hoteli.

 

NAJBARDZIEJ EFEKTYWNA FIRMA

FIRMY MAŁE – BBA Transport System

Polska firma spedycji międzynarodowej oferująca rozwiązania z zakresu wykorzystania wszystkich gałęzi transportu towarowego. Firma działa wg najwyższych standardów norm ISO 9001:2015 obejmując swoimi usługami większość światowych kierunków.

FIRMY ŚREDNIE I DUŻE – DACPOL Sp. z o.o.

Firma specjalizuje się w kompleksowych dostawach podzespołów do energoelektroniki, elektrotechniki, elektroniki, automatyki i energetyki. Zajmuje się działalnością handlową, doradczą, usługową i produkcyjną.

 

Nagrody specjalne Prezesa ZPP otrzymały firmy CRIDO – wiodąca, niezależna polska firma doradcza i BRILLAW Kancelaria Radców Prawnych Mikulski & Partnerzy.

 

Cezary Kaźmierczak Prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców komentuje: „Przedsiębiorczość to narodowa cecha Polaków. To cecha wyjątkowa i bezcenna – szczególnie w tak trudnych czasach jakie mamy obecnie. Wyłaniając laureatów nagrody Dobra Firma trafiamy na wspaniałe firmy, zadziwiające nas swoją innowacyjnością i rozmachem działania. To właśnie dzięki takim firmom polska gospodarka lepiej niż inne radzi sobie w obecnym kryzysie gospodarczym. Jako ZPP od 10 lat aktywnie działamy w kierunku poprawy warunków działania firm w Polsce. Inicjujemy i wspieramy wszelkie inicjatyw zmierzające do wyeliminowania z polskiego prawodawstwa ograniczeń działalności gospodarczej przekraczających wymagania UE i tym samym wyrównania szans konkurencyjnych pomiędzy polskimi i europejskimi przedsiębiorstwami.”

 

PEŁNA LISTA LAUREATÓW

NAJLEPSZY INNOWATOR – FIRMY ŚREDNIE I DUŻE

Biuro Informacji Kredytowej SA

Jedyne biuro kredytowe w Polsce, które poprzez portal www.bik.pl umożliwia klientom indywidualnym monitorowanie własnej historii kredytowej, a dzięki Alertom BIK ostrzega przed każdą próbą wyłudzenia kredytu.

Boryszew SA

Grupa Boryszew to jedna z największych polskich firm przemysłowych, operująca w skali globalnej. Boryszew swoją działalność opiera na 4 głównych segmentach: motoryzacji, metalach, stali i chemii.

Entertrade Sp. z o.o. Sp.K.

Firma rodzinna oferująca prawie 10.000 części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych pod własną marką KAMOKA.

Fantasy Food Sp. z o.o.

15 lat temu firma weszła w segment sprzedażowy Convinience, HoReCa, wdraża nowe rozwiązania foodowe, prowadzi prace nad produktami wymagającymi przed spożyciem obróbki termicznej oraz jest właścicielem wielu patentów.

IBM Polska Business Services Sp. z o.o.

Firma zajmuje  się   głównie   usługami   doradczymi   i   informatycznymi   oraz tworzeniem oprogramowania. Jest liderem rozwijających się segmentów rynku IT, w tym chmury, sztucznej inteligencji (AI), analityki, cyberbezpieczeństwa, technologii blockchain i komputerów kwantowych.

Landi Renzo Polska Sp. z o.o.

Jeden z głównych światowych producentów w dziedzinie systemów na LPG i metan do napędu pojazdów.

Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o.

Wiodący dostawca zaawansowanych rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa. Specjalizuje się w produkcji systemów kontroli rentgenowskiej, oferuje skanery mobilne, bramowe, do prześwietlania kolejowych wagonów towarowych, do prześwietlania bagażu, detektory cieczy, systemy wykrywania materiałów wybuchowych i inne.

PIT-RADWAR S.A.

Jeden z czołowych dostawców urządzeń z zakresu elektroniki profesjonalnej dla Sił Zbrojnych RP. Spółka prowadzi prace badawczo-rozwojowe w dziedzinie radiolokacji, radioelektronicznych systemów rozpoznania, systemów automatyzacji i wspomagania dowodzenia oraz powiązanych z nimi systemów uzbrojenia, zwłaszcza przeciwlotniczego.

Firma Ponzio

Producent i dostawca budowlanych systemów aluminiowych, którego innowacyjne rozwiązania stosowane w budynkach o różnorodnym przeznaczeniu, spełniają rygorystyczne wymogi energooszczędności, komfortu oraz bezpieczeństwa.

 

FIRMY MAŁE NAJLEPSZY INNOWATOR

Agas Sp. z o.o

Od 25 lat oferuje szeroką gamę akcesoriów meblowych i okuć budowlanych dla branży okiennej i drzwiowej, wprowadzający innowacyjne rozwiązania w obrębie cyfryzacji.

CLOUDITY Sp. z o.o.

Firma technologiczna wspierająca swoich klientów w cyfrowej transformacji. Wdraża nowoczesne technologie Salesforce oraz pomaga eliminować zbędne procesy i zarządzać nieuniknionymi zmianami towarzyszącymi digitalizacji biznesu.

Gero sp. z o.o.

Od 1990 r zajmuje się dystrybucją sprzętów z sektora AGD.

Krysiak Polska 

Innowacyjna spółka, która realizuje projekt badawczo rozwojowy we współpracy z Politechniką Łódzką. Opracowuje zastosowanie, formulację oraz świadectwo zdrowotne na Czarny Czosnek Harnaś i jego ekstrakt.

LAPIS ART – Drukarnia wielkoformatowa

Druk to ich pasja, śledzą najnowsze trendy branżowe, realizują zamówienia na najnowocześniejszych maszynach i skupiają się na ciągłym doskonaleniu jakości usług.

Logifact – Systems Sp. z o.o.

To niezależne inżynierskie biuro projektowo-wdrożeniowe i doradcze.

Perfect Fruits Sp. z o.o.

Stworzyli klarowny i w pełni zrównoważony system produkcji, który daje gwarancję.

Polska Izba Przemysłu Chemicznego

Dzięki nowym technologiom telewizyjnym, elementom 3D oraz Augmented Reality (rozszerzona rzeczywistość), VII Kongres Polska Chemia zapewnił uczestnikom we wrześniu 2020 r. najwyższą jakość merytoryczną, bezpieczeństwo i niecodzienną formułę.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe „PAL-BUD”

Spółka prowadzi działalność w zakresie sprzedaży i dystrybucji paliw, robót budowlano – montażowych oraz usług transportowych i hotelowych.

Tele Info Media Sp. z o.o.

Dystrybutor światłowodowych rozwiązań informatycznych i telekomunikacyjnych marki „Serene Nexus”.

 

NAJLEPSZY INWESTOR I FIRMA WSPIERAJĄCA INWESTYCJE – FIRMY ŚREDNIE I DUŻE

Budimex SA

Generalny wykonawca w zakresie infrastruktury drogowej, kolejowej, lotniskowej, budownictwa kubaturowego, energetycznego, przemysłowego i ekologicznego. Prowadzi inwestycje w systemie generalnego wykonawstwa, działalność deweloperską, usługi projektowe, utrzymania nieruchomości i infrastruktury, zarządzania nieruchomościami.

CBRE Sp. z.o.o.

Spółka z listy Fortune 500 i S&P 500 z siedzibą w Los Angeles, jest największą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi w zakresie nieruchomości komercyjnych i inwestycyjnych.

Climatic Sp. Z o.o.

Polska firma działająca od 1997r. na krajowych i zagranicznych rynkach budownictwa modułowego. W oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży budownictwa medycznego nasza firma proponuje Państwu system modułowy Climatic – nowoczesne rozwiązanie polegające na realizacji inwestycji na bazie modułów o wysokim stopniu prefabrykacji.

Marvipol Development S.A.

Od ponad 20 lat jeden z wiodących polskich deweloperów. Prowadzi działalność w segmencie mieszkaniowym na terenie Warszawy bazując na ponadczasowej architekturze, kompleksowym zagospodarowaniu terenu oraz wysokiej jakości wykonania.

Przedsiębiorstwo Przerobu Złomu Metali ,,Segromet’’ Sp. z o.o.

Specjalizuje się w wykonywaniu robót rozbiórkowych i demontażowych obiektów oraz budowli głównie przemysłowych, a także pozyskuje złom stalowy i kolorowy, który po przetworzeniu sprzedaje do hut.

Respol

Firma rodzinna zajmująca się obsługą instalatorów, firm wykonawczych i handlowych, inwestorów, developerów oraz spółdzielni mieszkaniowych.

Soprema Polska Sp. z.o.o.

Jedno z pierwszych światowych przedsiębiorstw oferujących rozwiązania związane z uszczelnianiem, specjalista w dziedzinie pokryć, dźwiękoszczelnych płyt podkładowych oraz izolacji.

 

FIRMY MAŁE NAJLEPSZY INWESTOR I FIRMA WSPIERAJĄCA INWESTYCJE

Centrum Dozoru Systemów Pożarowych Sp. z o.o.

Grupa kapitałowa z branży monitoringu pożarowego zajmująca się projektowaniem i realizacją „pod klucz” systemów bezpieczeństwa przeciwpożarowego w przemyśle – głównie paliwowym i elektroenergetycznym, papierniczym itp. Obecnie rozpoczyna produkcję nowego systemu monitorującego pod roboczą nazwą UTAP 3000.

Miejskie Towarzystwo Budownictwa Sp. z o.o.   

Spółka zajmuje się zarządzaniem, administrowaniem nieruchomościami i budową mieszkań na wynajem.

M.J. OIL Sp. z o.o.

Firma zajmująca sprzedażą detaliczna paliw do pojazdów silnikowych na stacjach paliw.

Portico Project Management Sp. z o.o.

To wykwalifikowana kadra inżynierów, ekonomistów budownictwa oraz rzeczoznawców z wieloletnim doświadczeniem w realizacji inwestycji w Polsce i za granicą.

Praska Giełda Spożywcza S.A.

Handel na Giełdzie skupia się głównie w sektorach: mięso i jego przetwory, nabiał, owoce     i warzywa oraz pozostałe artykuły spożywcze.

 

NAJBARDZIEJ EFEKTYWNY PRACODAWCA – FIRMY ŚREDNIE I DUŻE

2N-EVERPOL Sp. z o.o.

Wyłączny dystrybutor czołowych producentów branży elektroniki użytkowej tj. Blaupunkt, PRIME3, Brax, Helix, Match, a także produktów z kategorii małego AGD i Pojazdów elektrycznych marki Blaupunkt. Zajmuje się również caravaningiem.

Centrum Kompleksowej Rehabilitacji Sp. z.o.o.

Świadczy usługi z zakresu lecznictwa, rehabilitacji medycznej, społecznej i zawodowej oraz profilaktyki i propagowania zdrowego stylu życia.

F.B.I. TASBUD SA

Spółka z wyłącznie polskim kapitałem. Działa jako generalny wykonawca wznosząc obiekty budowalne w systemie Design &Build, Build oraz Design na terenie całego kraju i za granicą. Posiada własną ekologiczną fabrykę modułów i prefabrykatów w technologii żelbetowej i betonowej.

Hotele Warszawskie Syrena

Zarządza 3 obiektami zlokalizowanymi w samym centrum Warszawy: Polonia Palace oraz MDM i Metropol na rynku od ponad pół wieku; nowoczesne wyposażenie hoteli przewyższa wymogi kategoryzacyjne.

Kosmepol Sp. z o.o.

L’Oréal Warsaw Plant to jeden z najważniejszych zakładów produkcyjnych Grupy L’Oréal ze względu na swoją skalę, profil i rozwiązania technologiczne. Fabryka jest także ważnym inwestorem i partnerem na rynku lokalnym – między innymi dzięki realizacji strategii zrównoważonego rozwoju.

Lodziarnie Firmowe Sp. z o.o.  Sp. K.

Od lat, korzystając z tradycyjnych, rodzinnych receptur produkują lody i sorbety.

Metlife Powszechne Towarzystwo Emerytalne SA

Od 30 lat oferuje ubezpieczenia na życie, w tym wypadkowe i zdrowotne, produkty emerytalne i fundusze inwestycyjne.

 

FIRMY MAŁE NAJBARDZIEJ EFEKTYWNY PRACODAWCA

BizTech Konsulting SA

Firma informatyczna z 16-letnim doświadczeniem, świadcząca usługi w obszarach outsourcingu, bezpieczeństwa, wsparcia technicznego i edukacji. Spółka działa na styku MSP i dużych firm, i pod tym kątem tworzy oprogramowanie, usprawniające pracę własną i Klientów.

EL-CORP 

Podstawowym zakresem działalności Spółki jest wykonywanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych.

Euroser Dairy Group

Właściciel, eksporter i dystrybutor uznanych europejskich marek nabiałowych.

FUSION 24 Agencja Bezpieczeństwa Informacji Tomasz Paprocki

Zajmuje  się ochroną danych osobowych, szkolą kadrę w instytucjach z którymi współpracują oraz pełnią funkcję Inspektorów Ochrony Danych (IOD).

JKF FOR VALUE Sp. z o.o

To firma zajmująca się inwentaryzacjami i opieką nad majątkiem trwałym zarówno organizacji komercyjnych, jak i firm z sektora publicznego.

Media Data Mind

W oparciu o bieżącą analizę danych i przy wykorzystaniu najnowszych rozwiązań technologicznych, pomagają klientom podejmować właściwe decyzje biznesowe.

MT Biznes Sp. z o.o.

Wydawnictwo biznesowe publikujące książki, których celem jest prezentacja najnowszych tendencji w dziedzinie zarządzania, marketingu, ekonomii, psychologii biznesu i rozwoju osobistego.

NETWISE SA

Oferuje zakres usług doradczych i wdrożeniowych w obszarze aplikacji biznesowych: CRM (zarządzanie relacjami z klientami), PRM (Zarządzanie relacjami z partnerami) oraz „szyte na miarę” rozwiązania do zarządzania sprzedażą i marketingiem.

Radio Kolor 103 FM

Znana i ceniona marka. Unikalne połączenie muzyki pop, soul i R’n’B oraz informacji z życia Warszawy i okolic. W czasie pandemii umożliwia niesienie pomocy małym przedsiębiorcom poprzez akcję #WspieramMałyBiznes oraz warszawskich restauratorów pod szyldem #będziedobre.

Seven Freight

Misją firmy jest dostarczanie rozwiązań transportowych, głównie organizacja transportów krytycznych i ograniczonych czasowo, bezpośrednio na linie produkcyjne i terminale lotnicze.

Tremark Sp. z o.o

Wdraża nowe rozwiązanie – zakup online usług IT poprzez dedykowaną do tego platformę: ITsky.cloud – ułatwiające jej klientom rozpoczęcie nowej działalności bądź rozwój obecnych biznesów.

 

NAJBARDZIEJ EFEKTYWNA FIRMA – FIRMY ŚREDNIE I DUŻE

ASBIS Poland jako spółka zależna ASBISC Enterprises PLC,

Wiodący dystrybutor z branży informatycznej  (VAD) i dostawca rozwiązań IT, IoT, AI w Europie,  Afryce Północnej i na Bliskim Wschodzie..

Futura Cargo Sp. z.o.o.

Ekspert w dziedzinie transportu drogowego krajowego i zagranicznego. W ruchu międzynarodowym poruszają się pomiędzy wszystkimi krajami Unii Europejskiej oraz regularnie docierają do Norwegii, Rosji i Turcji.

Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych SA

wraz z izbą rozliczeniową KDPW_CCP  oferuje wysoko specjalistyczne usługi dla rynku finansowego, związane z depozytem zdematerializowanych instrumentów finansowych, rozliczeniami i rozrachunkiem transakcji oraz realizacją świadczeń na rzecz posiadaczy papierów wartościowych.

MV Poland Sp. z o.o.

Należy do MV GROUP Distribution – jednej z wiodących firm dystrybucyjnych w krajach bałtyckich, reprezentującej 400 różnych marek z branży napojów alkoholowych i bezalkoholowych, tytoniu oraz produktów z branży FMCG.

OEX CURSOR SA

Specjalizuje się w obszarach Field Marketing i Trade Support. Usługi firmy obejmują kompleksowe działania w punktach sprzedaży oraz wielowymiarowe kampanie promocyjne.

Sico Polska Sp. z o.o.

Misją firmy jest dostarczanie innowacyjnych i wysokiej jakości mediów do druku cyfrowego i sitodruku oraz dzielenie się wiedzą na dynamicznie rozwijającym się rynku poligraficznym.

Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Zgoda W Płocku

Prowadzi działalność w zakresie handlu detalicznego, produkcji pieczywa i wyrobów półcukierniczych. Oferuje artykuły spożywcze i chemii gospodarczej.

TSL Intermodal Sp. z.o.o. Sp. k.

Świadczy usługi logistyczne dla największych korporacji na świecie.

Welcome Airport Services Sp.  z.o.o.

Jest największym  pod względem ilości obsługiwanych przewoźników agent handlingowy w Polsce.

 

FIRMY MAŁE NAJBARDZIEJ EFEKTYWNA FIRMA

Arboretum Grupa Sukcesyjna Sp. z o.o.

Grupa Kompetencyjna o doświadczeniu doradczym zbudowanym na wspieraniu firm rodzinnych w bezpiecznym rozwoju. Wypracowują spójny system zabezpieczeń dla zachowania ciągłości i funkcjonalności biznesu oraz bezpieczeństwa majątku.

Accounting Intelligence Sp. z o.o.

Firma specjalizująca się w dokumentowaniu i przetwarzaniu informacji finansowych dla firm, działalności, korporacji.

Bank Spółdzielczy w Płońsku

Instytucja finansowa działająca od 1898 r., której najważniejszym celem jest bezpieczeństwo depozytów klientów, zapewnienie stabilnej sytuacji Banku i spełnianie norm nadzorczych.

CDK Consulting sp. z o.o.

Spółka świadcząca usługi doradcze z zakresu aplikowania o środki Unii Europejskiej, zarówno dla przedsiębiorców, sektora spółdzielczości mieszkaniowej, jak również dla jednostek samorządu terytorialnego i organizacji pozarządowych.

Centrum Finansowe S.A.

Spółka windykacyjna oferującą usługi z zakresu restrukturyzacji i windykacji należności dla banków spółdzielczych i innych podmiotów bankowych oraz pozabankowych.

Coffee Service Sp. z o.o.

Firma prowadzi kompleksową działalność w zakresie projektowania, produkcji i sprzedaży opakowań oraz serwisu urządzeń pakujących i maszyn dla przemysłu spożywczego.

Dunaj – Finanse Sp. z o.o.

Firma działającą w sektorze finansowym w branży windykacyjnej.

Gonciarz Opakowania M.Gonciarz, I.Gonciarz S. J.

Przedsiębiorstwo rodzinne rozszerzające swoją ofertę o rozwiązania przyjazne środowisku (opakowania ekologiczne). W latach 2019-2020 zwiększyli zatrudnienie, które mimo pandemii utrzymują na dotychczasowym poziomie.

Hebar Sp. z o.o.

Dostarcza najwyższej jakości bakalie, których odmiany i duże kalibry orzechów oraz suszonych owoców są często ewenementem na skalę krajową.

HLB M2

To wspólna marka grupy firm świadczących profesjonalne usługi audytorskie, księgowe i doradcze dla klientów polskich i zagranicznych.

Instytut Strategii i Rozwoju

Specjalizują się w działaniach z zakresu doradztwa strategicznego i wizerunkowego.

Management More Group Sp. z o.o.

Od dziesięciu lat zajmują się kompleksowym managementem modelek i modeli oraz impresariatem aktorów reklamowych i indywidualności na rynku polskim i zagranicznym.

M.Mazurek I Partnerzy Radcowie Prawni SPÓŁKA PARTNERSKA

Kancelaria zapewnienia wsparcie prawne partnerom biznesowym ubiegającym się o zamówienia publiczne przy dużych projektach infrastrukturalnych, takich jak: budowa trasy ekspresowej S-19.

PHENICOPTERE Sp. z o.o

Marka GLOV została stworzona w 2012 roku przez młode polki Monikę Żochowską i Ewę Dudzic z myślą o każdej kobiecie, by ułatwić i umilić im codzienne, urodowe rytuały.

Presto Sp. z o.o.

Każdego roku od prawie 20 lat firma wprowadza nowości spośród trzech głównych kategorii: Sportu i Turystyki, Siłowni i Fitnessu oraz Wyposażenia Wnętrz – fotele biurowe i gamingowe.

Specjalistyczne Centrum Edukacji EDU-MACH Sp. z o.o

Firma rodzinna zajmująca się prowadzeniem szkoleń przez Internet skierowanych do nauczycieli. Oferuje ponad 100 różnego rodzaju kursów.

 

🎥 Zachęcamy do obejrzenia gali rozdania nagród woj. dolnośląskiego na naszym profilu youtube 👇

👉 Kliknij tutaj, aby obejrzeć nagranie.

 

 

Partnerzy Główni

Partnerzy Merytoryczni

Partnerzy Mediowi

Details
Date: 30 listopada 2020
Time: 18:00 - 21:00