Łódź

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.
02 grudzień czwartek

Łódź

02 grudnia 2021, 18:00 - 02 grudnia 2021, 22:00

Najlepsi inwestorzy, innowatorzy, pracodawcy oraz efektywne firmy województwa łódzkiego zostały nagrodzone statuetką Dobrej Firmy Związku Przedsiębiorców i Pracodawców.

Znamy już zwycięzców pierwszej edycji Programu Dobra Firma. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 2 grudnia 2021 roku w Łódzkiej Specjalnej Stefie Ekonomicznej. Wśród nagrodzonych znalazły się przedsiębiorstwa m.in. z branży budowlanej, chemicznej, modowej, prawniczej, doradczej, IT czy produkcji telewizyjnej.

Nagrody w projekcie Dobra Firma wręczone zostały najprężniej działającym firmom w województwie łódzkim. Eksperci Związku starannie przeanalizowali kilkuletnie wyniki finansowe dostarczone przez wywiadownię Info Veriti, a także profil działalności, potencjał innowacyjny i rozwojowy oraz reputację szerokiej listy firm z regionu. Po ocenie danych zespół wybrał grupę 66 laureatów – najprężniej działających przedsiębiorstw woj. pomorskiego, z których finalnie wybrano 9 zwycięzców.

Cezary Kaźmierczak Prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców komentuje: „Przedsiębiorczość to narodowa cecha Polaków. To cecha wyjątkowa i bezcenna – szczególnie w tak trudnych czasach jakie mamy obecnie. Wyłaniając laureatów nagrody Dobra Firma trafiamy na wspaniałe firmy, zadziwiające nas swoją innowacyjnością i rozmachem działania. To właśnie dzięki takim firmom polska gospodarka dobrze radzi sobie w obecnej sytuacji gospodarczej. Jako ZPP od 11 lat aktywnie działamy w kierunku poprawy warunków działania firm w Polsce. Inicjujemy i wspieramy wszelkie inicjatyw zmierzające do wyeliminowania z polskiego prawodawstwa ograniczeń działalności gospodarczej przekraczających wymagania UE i tym samym wyrównania szans konkurencyjnych pomiędzy polskimi i europejskimi przedsiębiorstwami.”

Partnerami Instytucjonalnymi Programu Dobra Firma są: Polski Fundusz Rozwoju, PKN Orlen, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości i Agencja Rozwoju Przemysłu SA.

Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Łódź.

 

W gronie zwycięzców znalazły się:

NAJLEPSZY INNOWATOR

FIRMY MAŁE – Inovatica Sp. z o.o. Sp.K.

To łódzki softwarehouse, który wyróżniają ambitne projekty badawczo-rozwojowe, np. Koszulka mierząca EKG.

FIRMY ŚREDNIE I DUŻE – Matalbud Sp. z o.o.

Dostarcza innowacyjne technologie rozwiązania dla przemysłu spożywczego. Są producentem wysokiej jakości maszyn i urządzeń.

 

NAJLEPSZY PRACODAWCA

FIRMY MAŁE – Grupa Brokerska Quantum Sp. z o.o.

Broker ubezpieczeniowy wyspecjalizowany w obsłudze dużych i średnich przedsiębiorstw, zwłaszcza w branży farmaceutycznej, budowlanej, transportowej, IT i rolno-spożywczej.

FIRMY ŚREDNIE I DUŻE – JHM Development S.A.

Firma deweloperska realizująca inwestycje mieszkaniowe i komercyjne.

 

NAJLEPSZY INWESTOR I FIRMA WSPIERAJĄCA INWESTYCJE

FIRMY MAŁE – BUSZREM – NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o.

Jest producentem kostki brukowej, płyt betonowych, a także działa jako deweloper.

FIRMY ŚREDNIE I DUŻE – MCKB Sp. z o.o.

Jest jednym z liderów wśród generalnych wykonawców w Polsce w realizacji zaawansowanych technologicznie obiektów przemysłowych, logistycznych oraz biurowych.

 

NAJBARDZIEJ EFEKTYWNA FIRMA

FIRMY MAŁE – Top 2 Fabryka Chusteczek S.A.

Firma zajmująca się produkcją artykułów higienicznych.

FIRMY ŚREDNIE I DUŻE – P.P.H.U. Erjox A. Mazur J. Mazur Sp.J.

Producent rafinowanego oleju spożywczego.

NAGRODA SPECJALNA – ZŁOTE RĘCE Tobiasz Pietrzak

Generalny wykonawca w dziedzinie FIT-OUT z wieloletnim doświadczeniem.

 

Organizatorem Nagród Dobra Firma jest Związek Przedsiębiorców i Pracodawców. ZPP jest najszybciej rozwijającą się i najbardziej aktywną organizacją polskich przedsiębiorców założoną w 2010 roku. Zrzesza ponad 52 tysiące firm, 15 organizacji regionalnych i 21 organizacji branżowych. Publikuje co roku ponad 30 raportów, opracowań, filmów oraz ponad 100 komentarzy, stanowisk i opinii legislacyjnych. Organizuje liczne debaty i spotkania. Celem ZPP jest uczynienie Polski krajem z najlepszymi warunkami prowadzenia biznesu i systemem podatkowym w Europie. ZPP jest organizacją apolityczną wspierającą wolny rynek i zdrowy rozsądek niezależnie od podziałów politycznych. ZPP jest członkiem Rady Dialogu Społecznego, posiada przedstawicielstwo w Brukseli.

 

PEŁNA LISTA LAUREATÓW

FIRMY DUŻE

NAJBARDZIEJ EFEKTYWNA FIRMA

Agrowit Hurtownia Dodatków Paszowych Wieczorem i Wspólnicy SP.J. zajmuje się przede wszystkim dystrybucją surowców i produktów paszowych.

FlexiPal Polska Sp. z o.o. produkuje palety przemysłowe i inne opakowania drewniane.

P.H.U. Erjox A. Mazur J. Mazur Sp.J. to producent rafinowanego oleju spożywczego.

TABO Kuzimski Sp. z o.o. Sp.K. jest dystrybutorem stali w Polsce.

Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. to dystrybutor komponentów elektronicznych.

 

NAJLEPSZY INNOWATOR

Avient Colorants Poland Sp. z o.o. oferuje specjalistyczne koncentraty barwiące i środki pomocnicze do tworzyw sztucznych.

Gealan Polska Sp. z o.o. jest jednym z wiodących producentów profili okiennych i drzwiowych z tworzyw sztucznych.

Matalbud Sp. z o.o. dostarcza innowacyjne technologie rozwiązania dla przemysłu spożywczego. Są producentem wysokiej jakości maszyn i urządzeń.

Przetwórstwo Stali – BT Sp. z o.o. Sp.k. oferuje unikatowe rozwiązania jeśli chodzi o zbrojenia płaskie oraz druty żebrowane.

Roldrob S.A. działa w branży drobiarskiej.

 

NAJLEPSZY PRACODAWCA

JHM Development S.A. to firma deweloperska realizująca inwestycje mieszkaniowe i komercyjne.

Przedsiębiorstwo Innowacyjno – Wdrożeniowe Wifama – Prexer Sp. z o.o. to firma specjalizująca się w wysokociśnieniowych odlewach aluminiowych.

Stella Sp. z o.o. firma zajmuje się produkcją mebli.

Tinby Sp. z o.o. zajmuje się przetwórstwem tworzyw sztucznych.

 

NAJLEPSZY INWESTOR

Fambud Jerzy Pietrzak Sp. z o.o. specjalizuje się w wykonawstwie obiektów żelbetowych.

MCKB Sp. z o.o. jest jednym z liderów wśród generalnych wykonawców w Polsce w realizacji zaawansowanych technologicznie obiektów przemysłowych, logistycznych oraz biurowych.

MCM Project Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem obiektów przemysłowych.

Spółdzielnia Mieszkaniowa Przodownik zajmuje się termomodernizacją budynków mieszkalnych.

 

FIRMY MAŁE

NAJLEPSZY INNOWATOR:

Ap-Logic Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie gospodarki odpadami na rynku regionalnym i krajowym świadcząc usługi odbioru i utylizacji odpadów od ponad 20 lat.

Cassioli Polska Sp. z o.o. projektuje i produkuje półautomatyczne lub w pełni zautomatyzowane systemy sterowane przez specjalne oprogramowanie, zdolne do szybkiego wykonywania wszystkich operacji składowania i obsługi towarów.

Clariant Poland Sp. z o.o. to innowacyjna firma, jeden ze światowych liderów w branży chemii specjalistycznej.

Filter Service Sp. z o.o. zajmuje się produkcją materiałów filtracyjnych, indywidualnych środków ochrony układu oddechowego oraz badaniami laboratoryjnymi

Gromar Sp. z o.o. specjalizuje się w e-learningu, ale podejmuje każde wyzwanie związane z wykorzystaniem nowoczesnych technologii w edukacji: VR, AR, modele i animacje 2D i 3D, zdjęcia i filmy 360°.

Inovatica Sp. z o.o. Sp.K. to łódzki softwarehouse, który wyróżniają ambitne projekty badawczo-rozwojowe, np. Koszulka mierząca EKG.

Jamech Sp. z o.o. zrealizowała projekt poprzez zakup uniwersalnych gniazd technologicznych

Schraner Polska Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji odkuwek kształtowanych metodą kucia matrycowego na gorąco ze stali, jak również ze stopów aluminium, miedzi, tytanu oraz innych materiałów możliwych do kucia.

Witko Sp. z o.o. zajmuje się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań dla laboratoriów z branży badań naukowych, farmaceutycznej, biotechnologii, przemysłowej czy opieki zdrowotnej.

 

NAJLEPSZY PRACODAWCA:

Anrol z o.o. jest dealerem czołowych firm paszowych w Polsce.

Bakels Polska Sp. z o.o. produkuje wysokiej jakości surowce dla branży cukierniczo – piekarskiej.

Biuro Biegłych Rewidentów Eko-Bilans Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm na rynku usług audytorskich oraz doradczych.

BTO Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą pakietów baterii i akumulatorów.

CADITEX Sp. z o.o. działa na rynku modowym/odzieżowym. Jej odmienność polega na realizacji projektów o wysokim skomplikowaniu technologicznym i wykonawczym modelu.

FEGIME Polska Sp. z o.o. – jest jedną z największych sieci dystrybutorów artykułów elektrotechnicznych w Polsce.

Grupa Brokerska Quantum Sp. z o.o. to broker ubezpieczeniowy wyspecjalizowany w obsłudze dużych i średnich przedsiębiorstw, zwłaszcza w branży farmaceutycznej, budowlanej, transportowej, IT i rolno-spożywczej.

Instytut Ogrodnictwa  −  Państwowy Instytut Badawczy zajmuje się prowadzeniem badań związanych z produkcją owoców, warzyw, roślin ozdobnych i grzybów jadalnych.

MK Betten Sp. z o.o. to firma, która działa w branży tekstyliów domowych.

Neonica Polska Sp. z o.o. jest dostawcą liniowych rozwiązań oświetleniowych.

H.U. „JUSZCZAK” SP.J. przedmiotem działalności firmy jest handel hurtowy oraz detaliczny artykułami do produkcji mebli oraz wyposażenia wnętrz.

Tutor Tax z o.o. zajmuje się usługami księgowymi dla przedsiębiorców, szczególnie spółek kapitałowych.

 

NAJLEPSZY INWESTOR:

Agrofarm Kołaczyńscy S.J. to firma, która wspiera rolnictwo. Ich personel specjalizuje się w doradztwie żywieniowym oraz technicznym.

BUSZREM – NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. jest producentem kostki brukowej, płyt betonowych, a także działa jako deweloper.

Logistic City Sp. z o.o. to kompleks logistyczno-biznesowy.

MOKADI.NET Sp. z o.o. zajmują się m.in. produkcją certyfikowanych placów zabaw, urządzeń fitness i architektury ogrodowej.

Przedsiębiorstwo Usługowe Hatrans Sp. z o.o. to firma promująca rozwój usług logistycznych.

Smartis Sp. z o.o.  zajmuje się dostarczaniem surowców dla branży reklamowej, biurowej, poligraficznej i opakowaniowej.

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA IM. MIESZKA I zajmuje się zarządzaniem własnymi zasowami mieszkaniowymi oraz komercyjnym wynajmem lokali użytkowych.

Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa „Bielany Bis” w Skierniewicach -przedmiotem   działania   Spółdzielni   jest realizacja   budownictwa   mieszkaniowego  oraz   zarządzanie   i   administrowanie zasobami lokalowymi, przekazanymi wcześniej do użytkowania.

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Aleksandrowie Łódzkim – ich podstawowym   celem   jest prawidłowe zarządzanie nieruchomościami.

Texland S.J.  zajmuje się importem przędz. Dodatkowo działa również na rynku nieruchomości.

TULBUD J.Tulin E.Paszkowska Sp.J. prowadzi działalność budowlaną.

Zakład Recyklingu Kamienia I Betonu Odpadowego Rekabet Sp. z o.o. specjalizuje się w wykonywaniu robót wyburzeniowych obiektów oraz nawierzchni drogowych i lotniskowych.

 

NAJBARDZIEJ EFEKTYWNA FIRMA:

Biuro Brokerów Ubezpieczeniowych Maxima Fides Sp. z o.o. prowadzi działalność brokerską.

Cech Rzemiosł Różnych w Pabianicach jest organizacją samorządu rzemieślniczego i zrzesza ponad stu rzemieślników.

Centropack Sp. z o.o. Sp. K. zajmuje się dystrybucją opakowań z tworzyw sztucznych oraz maszyn i urządzeń pakujących.

Debiut Plus Sp. z o.o. Sp.K. sprzedaje wysokiej jakości artykuły higieniczne

Giełda Ogrodnicza Sp. z o.o. jest międzynarodową giełdą kwiatów i ogólnopolską giełdą zoologiczno-wędkarską, największą w Polsce oraz jedną z największych w Europie.

GNOM Sp. z o.o. zajmuje się profesjonalnym utrzymaniem czystości na terenie Polski.

JBD S.A. firma jest dostawcą kompletnych systemów do produkcji oraz postprodukcji telewizyjnej, dźwiękowej i filmowej.

Kołodziej Sp. z o.o. firma zajmuje się windykacją wierzytelności, weryfikacją podmiotów gospodarczych i osób.

Ogród Zoologiczny Zoo Safari Borysew Dylen Sp. z o.o. to ogród zoologiczny założony w 2008 roku w Borysewie.

PPH „TOMA” Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się przetwórstwem tworzyw sztucznych i wytwarzaniem form wtryskowych.

Społem Spółdzielcze Domy Handlowe Central w Łodzi ich działalność opiera się na sprzedaży detalicznej artykułów spożywczych i przemysłowych oraz świadczeniu usług dla klientów.

Studio Filmowe N Sp. z o.o. to producent filmowy i telewizyjny.

Top 2 Fabryka Chusteczek S.A.  to firma zajmująca się produkcją artykułów higienicznych.

Zakład Doświadczalny Wyrobów Gumowych I Pianki Purgum Sp. z o.o. firma specjalizuje się w produkcji profili uszczelniających z gumy, silikonu i tworzyw sztucznych.

 

NAGRODA SPECJALNA

ZŁOTE RĘCE Tobiasz Pietrzak to generalny wykonawca w dziedzinie FIT-OUT z wieloletnim doświadczeniem.

 

Partnerzy Główni

Partnerzy Merytoryczni

Partnerzy Mediowi

Galeria

Details
Date: 2 grudnia 2021
Time: 18:00 - 22:00